Головні новини

Зеленський заявив про наявність рішень, як засліпити російські «Орлани» і ZALA

Президент України Володимир Зеленський заявив про наявність рішень, як засліпити російські розвідувальні дрони «Орлан» і ZALA.

Про це йдеться в його повідомленні.

За словами Зеленського, 14 лютого 2024 року він провів нараду з урядом, військовими та ОПК, щоб дати українським воїнам нову, сучасну зброю проти ворожих розвідувальних дронів.

««Орлан» або ZALA над лінією фронту – це очі для російської артилерії та ударних БПЛА. В Україні є рішення, як їх осліпити. Треба впроваджувати системний підхід, від ідентифікації до ефективного застосування РЕБ і засобів враження», — зазначив Зеленський.

Він дав доручення створити комплексну систему, яка поєднала б армію та промисловість.

«Щоб виробники точно знали потреби фронту, а армія – виробничі можливості по всіх регіонах. Фронт потребує швидкої реакції на виклики та загрози. Ми повинні робити все, щоб захистити найголовніше, що в нас є на полі бою, – життя наших воїнів», — зазначив Зеленський.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський. Джерело фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Як повідомляв «Редактор», у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, спецпідрозділ якого знищив російський великий десантний корабель «Цезар Куніков», заявили, що, за попередньою візуальною оцінкою осадки корабля, під час затоплення «Цезар Куніков» був завантажений.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *