Головні новини

Сирський оголосив про важливі рішення з посилення оборони на Авдіївському та Куп’янському напрямках

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський оголосив про прийняття важливих рішень щодо посилення оборони на Авдіївському та Куп’янському напрямках.

Про це йдеться у його заяві.

За словами Сирського, він разом з міністром оборони України Рустемом Умєровим здійснив робочу поїздку до військових частин і підрозділів, які тримають оборону на Авдіївському та Куп’янському напрямках.

«Оперативна обстановка надзвичайно складна та напружена. Російські окупанти продовжують нарощувати свої зусилля та мають чисельну перевагу в особовому складі», — зазначив генерал.

За його словами, російське командування не рахується із втратами та продовжує застосовувати тактику “м’ясних штурмів”. 

«Так, лише на Авдіївському напрямку минулої доби підрозділи Сил оборони України відбили 29 атак російських окупантів», — зазначив Сирський.

Крім того, за його словами, ворог активно застосовує авіацію, наносить ураження керованими авіаційними бомбами, веде щільний мінометний та артилерійський вогонь по позиціям Сил оборони України.

«З Міністром оборони України безпосередньо на місцях заслухали командирів бригад, тактичних груп та угруповань, які ведуть оборонні дії в надзвичайно складних умовах. Спільно проаналізували наявні ресурси та потреби наших військ», — повідомив генерал.

«За результатами роботи прийняли низку важливих рішень, спрямованих на посилення бойових спроможностей наших військових частин та попередження дій ворога», — додав він.

Сирський підкреслив, що Сили оброни України роблять все можливе, щоб не допустити просування ворога вглиб території України та утримати займані позиції.

«Попри складну обстановку Сили оборони України завдають ворогу значних втрат», — зазначив генерал.

«Водночас вживаємо всіх можливих заходів для мінімізації наших втрат та збереження життя наших воїнів», — додав Сирський.

Олександр Сирський
Олександр Сирський. Джерело фото: t.me/osirskiy

Як повідомляв “Редактор”, 14 лютого 2024 року керівник Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України лейтенант Андрій Коваленко повідомив про затоплення російського великого десантного корабля «Цезар Куніков» у Чорному морі.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *