Головні новини

Вбивство українського баскетболіста: серед поранених виявилися сирієць та німкеня ліванського походження

Серед поранених у сутичці у Німеччині, де було вбито українського 17-річного баскетболіста Володимира Єрмакова, поранено було також 14-річного сирійця та 13-річну німкеню ліванського походження.

Про це повідомляє німецьке видання Rheinische Post.

Як зазначається, 14-річного сирієць із Гельзенкірхена та 13-річна німкеня ліванського походження з Оберхаузена отримали серйозні поранення.

Вони шпиталізовані.

За даними німецьких правоохоронців, дві групи підлітків посварились в автобусі по дорозі до Обергаузена.

Вже на зупинці почалась сутичка, під час якої були поранені двоє українськи підлітків-баскетболістів, а також 14-річний сирієць та 13-річна німкеня ліванського походження.

Наступного дня 11 лютого 2024 року вранці поліцейським вдалося встановити особи двох молодих людей, яких запідозрили у злочині та тимчасово затримали їх за місцем проживання.

Згідно з даними поліції, це 15-річний німець-турок із Гельзенкірхена та 14-річний німець-грек із Герне.

Обидва, як кажуть, уже фігурували в кримінальних справах.

Прокуратура Ессена подала заявку на ордер на арешт за ненавмисне вбивство та тяжкі тілесні ушкодження щодо 15-річного підлітка з Гельзенкірхена, про що вже оголосив відповідальний суддя.

Після заходів поліції 14-річного грека передали його законним опікунам, оскільки висунута йому підозра остаточно не підтвердилася.

Мотиви злочину поки невідомі.

Баскетбольна асоціація столиці України Києва оголосила, що 17-річний баскетболіст-юніор отримав ножове поранення – нібито через його українське походження.

Його клуб у Дюссельдорфі пояснив: «Ми не можемо робити жодних заяв щодо точних причин смерті Володимира на даний момент часу. Набагато важливіше, щоб ми були разом у цю важку годину для нього та його родичів, які вижили. Як клуб, як сім’я, як друзі – в пам’ять про Володимира. Спочивай з миром!»

Володимир Єрмаков
Володимир Єрмаков. Джерело фото: instagram.com/veoekvo/

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *