Головні новини

Науковці ідентифікували ракету, якою росіяни вдарили по Києву 7 лютого

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз встановив, яку саме ракету росіяни запустили по Києву під час атаки 7 лютого 2024 року.

Про це йдеться у повідомленні директора інституту.

За словами директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, Росія 7 лютого вперше застосувала на території України гіперзвукову крилату ракету 3М22 “Циркон”.

«Її зібрали нещодавно», – зазначив він.

Ракета “Циркон”, за даними виробника, має такі характеристики: дальність − 600-1500 км, швидкість до 8-9 Мах, маса бойової частини близько 300-400 кг, довжина 8-10 м.

Проте, як зазначає КНДІСЕ, зброя не відповідає заявленим тактико-технічним характеристикам. У ході подальшого дослідження інформація буде деталізована.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз встановив ракету
Київський науково-дослідний інститут судових експертиз встановив ракету

Як повідомляв «Редактор», народний депутат від фракції «Слуга народу», заступник голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, голова підкомітету з питань міжнародного військового співробітництва, інтеграції до НАТО та Європейського Союзу Єгор Чернєв вважає, що саме ракети Taurus можуть дійсно знищити кримський міст, через який Росія доставляє, зокрема, боєприпаси та озброєння в окупований Крим.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *