Головні новини

Юрій Ігнат прокоментував заяву Зеленського про отримання нових 2 систем ППО

Речник Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського про отримання Україною нових двох систем протиповітряної оборони.

Свою заяву Юрій Ігнат зробив під час українського телемарафону 5 лютого 2024 року.

«Звичайно, будь-яке ППО для України — це підсилення. Є ППО малого радіусу, середнього і великого радіусу дії.  Президент натякав на те, що отримаємо 2 системи, які збивають геть усе. Ну, геть усе – це, мабуть, і балістику», — заявив речник ПС.

«Більше, ніж сказав президент, я теж не можу казати, зрозуміло. Але новини, безумовно, хороші. Отримаємо додаткові 2 системи, здатні збивати різні повітряні цілі, аеродинамічні, балістичні і так далі», — додав він.

За словами Ігната, російська армія часто завдає ударів саме балістичними ракетами.

«Ця ніч не була виключенням. Сьогодні вночі було завдано фактично удару двома типами ракет по балістичній траєкторії. Це 3 ракети Іскандер-М, а також 3 ракети С-300. Іскандер з Ростовської області, С-300 з тимчасово окупованої території Донеччини. Саме по сходу було завдано ударів», — зазначив полковник.

За його словами, росіяни все частіше застосовують саме балістичні ракети.

«Ми це бачили і 29 грудня, і 2 січня, і 8 січня, коли різні типи ракет, і чимала частка там була балістики. Із хороших новин — це те, що далеко не завжди балістика долітає до своїх цілей. Це стосується і Кинджалів, і Іскандерів, і С-300. Але треба розуміти, що якщо воно не долітає в ціль, в яку мітив ворог, воно може попасти деінде. Тому загроза від того не зменшується. Треба реагувати на будь-які загрози, про які повідомляється», — зазначив Ігнат.

Юрій Ігнат
Юрій Ігнат

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *