Головні новини

Нідерланди представили Україні свої військові розробки та винаходи

Нідерланди представили українські делегації свої військові розробки та винаходи, які, на думку нідерландської сторони, могли б допомогти Україні у війні з Росією.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони Нідерландів.

Як зазначається, Нідерланди підтримують Україну не лише військовим обладнанням, а й знаннями та інноваціями.

Під час візиту українська делегація показала свою військову систему Delta, яку Міністерство оборони України розробило після анексії Росією українського Криму в 2014 році.

«Delta надає військовим дані про противника та допомагає координувати сили на полі бою», — зазначається у повідомленні.

Сторони обговорили питання розробки програмного забезпечення під час війни. «Те, у чому Україна набула багато досвіду за останні роки», — зазначається у повідомленні.

«Українські інновації важливі для Нідерландів. Це стосується і знань, які українська армія отримує під час впровадження нових технологій у польових умовах. Це надає нам перевірені дані, щоб впроваджувати інновації ще швидше та ефективніше», — заявив заступник командувача Сухопутних військ Нідерландів з матеріально-технічного управління генерал-майор Люді Шмідт.

Також українська делегація відвідала площу інновацій, де 18 компаній і представники Збройних Сил Нідерландів представили свої останні винаходи.

«Можливо, вони зможуть допомогти українцям у боротьбі з Росією. Це і допоміжні засоби у навчанні солдатів, і собака-робот, який може служити засобом для пошуку», — йдеться у повідомленні.

«Для зміцнення оборони за допомогою технологічних інновацій необхідна тісна співпраця з ринком. Ринок дає обороні можливість гнучко реагувати на зміни, впроваджувати інновації та швидше нарощувати масштаби. Це дає нам змогу підвищити ефективність військових операцій», — зазначив Люді Шмідт.

В українській делегації, як зазначається у повідомленні, зокрема взяв участь очільник Центру інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони України полковник Марат Утюшев.

Очільник Центру інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони України полковник Марат Утюшев у Нідерландах
Очільник Центру інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони України полковник Марат Утюшев у Нідерландах. Джерело фото: defensie.nl

Дивіться також у «Редактора», як прикордонники завдали ураження російському бліндажу та бронетехніці противника на Харківщині.

Іван Мазур

Засновник та керівник сайту "Редактор"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *