Головні новини

«Звісно, це дурість»: у Повітряних силах ЗСУ відреагували на запитання про застосування F-16

  • 17.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до «Звісно, це дурість»: у Повітряних силах ЗСУ відреагували на запитання про застосування F-16

Речник командування Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш прокоментував питання термінів поставок та застосування літаків-винищувачів F-16 в Україні.

На ютуб-каналі українського інформагентства УНІАН в ефірі 16 квітня 2024 року Євлаш зазначив, що ці строки — військова таємниця.

«Всі дуже сильно хочуть дізнатися про терміни. Але про терміни годі й казати. Наші партнери небагатослівні», — зазначив він.

За словами речника, більшість процесу відбувається за зачиненими дверима, західні партнери України не пускають під час підготовки на аеродроми навіть своїх журналістів.

«Уся інформація дуже обмежена. Противник також стежить за новинами. Він також намагається дізнатися», — наголосив Євлаш.

«З військової точки зору, доцільно не повідомляти, що ось конкретно в цей день о 12:00 літаки злетять там з такого-то аеродрому… Звичайно ж, це дурість, такого робити ніхто не буде», — додав він.

За його словами, наразі сторони ведуть переговори на дипломатичному рівні, триває навчання українських льотчиків для керування ними F-16.

Як повідомляв «Редактор», нещодавно у НАТО повідомили про найбільші труднощі у тренуванні українців на F-16.

Запис «Звісно, це дурість»: у Повітряних силах ЗСУ відреагували на запитання про застосування F-16 спершу з’явиться на РЕДАКТОР.