Головні новини

Журналістка Яніна Соколова відреагувала на російське громадянство Таїсії Повалій подякою

  • 18.03.2024
  • Коментарі Вимкнено до Журналістка Яніна Соколова відреагувала на російське громадянство Таїсії Повалій подякою

Українська журналістка Яніна Соколова відреагувала на отримання російського громадянства колишньою українською співачкою Таїсією Повалій подякою на її адресу.

Про це Яніна Соколова написала на своїй сторінці в Інстаграмі.

«Тая, але ж ми українці знаємо, що незважаючи на паспорт у твоїх руках, у душі ти все одно рідна, інакше як пояснити такі великі поставки дронів від вас із Ігорем (Ліхутою, – ред.) для ЗСУ. І сьогодні нова поставка fpv. З кожного концерту у Росії. Дякую. Не зупиняйтесь, патріотики!» — написала журналістка.

Днями Таїсія Повалій похвалилася, що отримала громадянство Російської Федерації. При цьому вона також проголосувала на так званих «виборах» Володимира Путіна.

У лютому 2024 року Служба безпеки України повідомила про заочну підозру Таїсії Повалій, яка закликала захопити всю Україну.

Таїсія Повалій

Як повідомляв «Редактор», секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов прокоментував погрози ядерною зброєю, які лунають з боку Володимира Путіна.

Запис Журналістка Яніна Соколова відреагувала на російське громадянство Таїсії Повалій подякою спершу з’явиться на РЕДАКТОР.