Головні новини

Залужний відреагував на прогноз щодо змін з ворожими дронами на полі бою

  • 18.03.2024
  • Коментарі Вимкнено до Залужний відреагував на прогноз щодо змін з ворожими дронами на полі бою

Колишній головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний відреагував на прогноз українського фахівця та консультанта у галузі військових радіотехнологій Сергія Бескрестнова (позивний Сергій Флеш) щодо змін у кількості та якості дронів російської окупаційної армії.

Зокрема, на свої сторінці у Фейсбуці Залужний зробив респост поста блогера Юрія Касьянова, який написав про прогноз Флеша.

У свою чергу Касьянов стверджує, що вже давно на низці напрямків і українські бійці, і противник ідeуть під землю, ховаючись від FPV-дронів.

«Для багатьох (у тилу) стало одкровенням сказане Сергієм Флешем, що через кілька місяців ворожі дрони на полі бою полюватимуть за кожним українським бійцем, і підрозділи підуть під землю», — написав Касьянов.

За його словами, через кілька місяців прилітати стане і по станціях РЕБ, і по станціях управління дронами, і по окремих увімкнених раціях, і по мобільних телефонах.

«Автоматичні дрони (роботи) будуть автоматично полювати за кожним джерелом випромінювання. Автоматичні дрони реагуватимуть на кожен шерех, на звук, на тепло, на переміщення…» — прогнозує блогер.

Водночас, як підкреслює Касьянов, відбувається прогрес у розвитку нанотехнологій, нідерландська компанія ASML надає корпорації Intel літографічні машини для виробництва мікропроцесорів за технологією 2 нм (раніше було 5 нм).

«А отже потужні процесори штучного інтелекту будуть тепер ще меншими за розмірами, будуть дешевшими і їх можна буде ставити на дрони», — пише Касьянов.

«Війна змінюється, і ми повинні змінюватися, повинні змінюватися штаби, міністерства, хлопчики в офісі президента – усі! Завтра воювати будуть інженери і конструктори, тактична, стрілецька підготовка втратить колишній сенс, заповнювати журнали бойової підготовки будуть тільки божевільні солдафони, а війну виграють електронщики і програмісти. Головне, щоб цю війну виграли наші електронщики і програмісти», — резюмує він.

Президент України Володимир Зеленський вирішив призначити Залужного послом України у Великій Британії.

Валерій Залужний. Джерело фото: t.me/CinCAFU

Як повідомляв «Редактор», Валерій Залужний змінив назву свого телеграм-каналу.

Запис Залужний відреагував на прогноз щодо змін з ворожими дронами на полі бою спершу з’явиться на РЕДАКТОР.