Головні новини

З міністром оборони Німеччини стався курйоз через «парасольку проти Путіна»

  • 04.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до З міністром оборони Німеччини стався курйоз через «парасольку проти Путіна»

Під час відвідування міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом навчань НАТО Steadfast Defender поблизу міста Алта на півночі Норвегії один з німецьких снайперів вирішив подарувати міністру «парасольку проти Путіна».

Як передає BILD, боєць 23 бригади гірських стрільців бундесверу наголосив, що німецьким снайперам доводиться самим робити собі такі парасольки. Сказав, що вона дуже допомагає для маскування снайперів, захищає снайпера від тепловізорів.

«Солдати поскаржилися, що зробили такі парасольки самостійно, не сподіваючись на постачання Міноборони», — пише BILD.

Нібито для Пісторіуса це стало «ударом нижче пояса», адже він відповідає за належне екіпірування бундесверу на тлі можливого конфлікту з Росією.

При цьому у німецьких сухопутних військах на запит BILD відповіли, що снайперам «завжди властива велика спеціалізація та індивідуалізація особистої амуніції», а «особисте доповнення до обладнання — вираження мотивації та творчості солдатів».

Водночас BILD опитав і військового експерта із бойовим досвідом в Україні. Той зазначив, що вже зараз у Європі є «дві спеціалізовані текстильні компанії у сфері термокамуфляжу та антитермічної обробки текстилю, які працюють і з сучасними алгоритмами маскування».

За його словами, сама уніформа снайперів повинна виготовлятися з такої тканини, щоб їм не потрібно було ховатися за парасолькою. Він зазначив, що війна в Україні прискорила розвиток розвіддронів, які можуть виявити ворога в обхід будь-якої парасольки.

Боєць бундесверу дарує міністру оборони Борису Пісторіусу «парасольку проти Путіна». Джерело: bild.de

Як повідомляв «Редактор», раніше BILD дізнався про поставку Україні з Німеччини непридатних для бою машин за завищеними цінами.

Запис З міністром оборони Німеччини стався курйоз через «парасольку проти Путіна» спершу з’явиться на РЕДАКТОР.