Головні новини

В російському Оренбурзі оголосили масову евакуацію

  • 12.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до В російському Оренбурзі оголосили масову евакуацію

Мер Оренбурга, Росія, Сергій Салмін повідомив 12 квітня 2024 року, що у місті проводиться масова евакуація через паводок.

«У місті звучить сирена. Це не навчальна тривога. Проводиться масова евакуація! Повенева ситуація в Оренбурзі вкрай небезпечна. За останні 10 годин рівень води в Уралі піднявся на 40 сантиметрів і зараз становить 1143. Ці значення є небезпечними», — написав Салмін у своєму телеграм-каналі.

Мер закликав евакуюватися мешканців ЖК Гранд-парк, селищ імені Куйбишева та Сонячного, 23-го та 24-го мікрорайонів, вулиць Уральська, Донгузька, районів Авіамістечко та Овчинне містечко.

«Візьміть із собою документи, ліки, речі першої необхідності та негайно покиньте вдома. Становище критичне, не гайте часу!» — додав мер Оренбурга.

Як передає російське видання Медуза, в Оренбурзькій області через паводок з 4 квітня 2024 року діє режим надзвичайної ситуації.

Складна ситуація виникла в Орську, де ввечері 5 квітня 2024 року прорвало греблю.

В Оренбурзі рівень води в річці Урал перевищив небезпечну позначку 930 сантиметрів увечері 9 квітня.

Станом на ранок 12 квітня в Оренбурзі підтоплено 4963 присадибні ділянки та 2687 домоволодінь, за останню добу підтопило 995 ділянок та 361 будинок.

Паводок в РФ. Джерело фото: meduza.io

Як повідомляв «Редактор», 12 квітня 2024 року у Москві вибухнув позашляховик з водієм.

Запис В російському Оренбурзі оголосили масову евакуацію спершу з’явиться на РЕДАКТОР.