Головні новини

В ресторані Києва стався скандал з працівником Нацполіції

  • 21.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до В ресторані Києва стався скандал з працівником Нацполіції

В київському ресторані від магазину Goodwine стався скандал з працівником Національної поліції.

Про скандал повідомив його учасник, голова комітету з розвитку інфраструктури Федерації роботодавців України Максим Шкіль.

За його словами, працівник Нацполіції зайняв заброньований ним столик, а потім став йому погрожувати.

Згодом Шкіль з’ясував, що це був працівник департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Віталій Манасян.

«Заздалегідь замовив стіл. Прихожу, адміністратори кажуть – стіл, який ви бронювали сів інший мужчина.  Незважаючи на те, що стояв резерв, ми підійшли і ввічливо пояснили, що стіл заброньовано. На що матом почули – вы две дуры, сдесь сидеть буду я. Після чого відвідувач резерв відкинув і сів за стіл», — написав Шкіль.

За його словами, Шкіль після того як з даним «гостем» ресторану переговорили, він почав розповідати, що не встане.

«Ы окреслив перспективу, що зі мною буде) Коли люди за сусіднім столом почали критично обговорювати поведінку цього відвідувача, дівчина, яка сиділа з ним каже – вы даже не представляете, кто мы…» — розповів Шкіль.

«Розмова закінчилась тим, що нам всім було змальовано наше майбутнє і пара з погрозами пішла. Стало цікаво, хто ж цей герой спілкування з дівчатами. Виявляється, що працівник департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України – Манасян Віталій», — додав він.

За його словами, працівник поліції, який їздить на Ауді RS 6, снідає в «Гудвайні» і окреслює перспективу нашого майбутнього, а для тих хто не відразу розділяє його переконання, пояснює більш «літературною українською мовою» з російським діалектом.

«Можу сказати одне – що це приклад ганьби високого звання Поліцейський і таким працівникам не має бути місця в системі правопорядку. А дівчат з Гудвайн точно ніхто в образу не дасть», — зазначив Шкіль.

Ресторан в “Гудвайні”

Запис В ресторані Києва стався скандал з працівником Нацполіції спершу з’явиться на РЕДАКТОР.