Головні новини

У ВМС ЗСУ вперше пояснили, чому вдалося вразити російське судно «Коммуна»

  • 26.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до У ВМС ЗСУ вперше пояснили, чому вдалося вразити російське судно «Коммуна»

Речник Сил оборони півдня України і одночасно речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук пов’язав ураження російського судна «Коммуна» з ударом по військовій базі в Джанкої, Крим.

Так, в ефірі телеканалу Freedom вранці 26 квітня Плетенчук, відповідаючи на запитання ведучої, чи знизилася інтенсивність обстрілів з боку росіян після ураження військової бази в Джанкої, де знаходилися, зокрема російські засоби протиповітряної оборони, заявив, що ці дві речі не пов’язані.

«Тому що ППО — це більше про оборону. Але зрозуміло, що можна використати по-різному. Наприклад, росіяни використовували ППО для завдання ударів по місту Миколаєву. Дуже тривалий час використовуючи ракети 5В55 від цієї системи у вигляді такого собі “Хаймарса на мінімалках”, — розповів речник Сил оборони півдня.

Але в основному, за його словами, за допомогою ППО росіяни стараються прикривати свою військову інфраструктуру, свій міст, бази тощо.

«Тож, ось на це вплинуло. Цей кейс, який стався з кораблем «Коммуна», може бути, більше пов’язаний з цими заходами щодо зниження їх можливостей ППО», — заявив Плетенчук.

“Коммуна”. Джерело фото: wikipedia.org

Як повідомляв «Редактор», на ураженому в Севастополі російському судні «Коммуна» були глибоководні дрони.

Запис У ВМС ЗСУ вперше пояснили, чому вдалося вразити російське судно «Коммуна» спершу з’явиться на РЕДАКТОР.