Головні новини

У Третій штурмовій бригаді розповіли про героїзм тяжко пораненої зірки «Ліги сміху»

  • 13.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до У Третій штурмовій бригаді розповіли про героїзм тяжко пораненої зірки «Ліги сміху»

Заступник командира Третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України майор Максим «Мосе» Жорін розповів про бійця Третьої штурмової та актора Віктора Розового, який отримав тяжке поранення голови.

Як зазначив Жорін у своєму дописі, Розовий — це чудовий приклад публічної людини зі здоровою позицією.

«Вітя Розовий, який прийшов до нас в підрозділ ще на початку повномасштабного вторгнення. Він би міг робити вигляд, що його робота в шоу-бізнесі стратегічно важлива, знайти шлях, як оформити бронь або легальний виїзд за кордон. Але Вітя пішов добровольцем на війну, ще й встигав поєднувати виконання бойових завдань з допомогою в медійці підрозділу», — розповів заступник комбрига.

Як зазначив Жорін, наразі Розовий в лікарні після важкого поранення голови.

«Попереду його чекає довга реабілітація – та враховуючи його характер, впевнений, що він гідно пройде цей важкий період», — впевнений заступник комбрига.

Віктор Розовий. Джерело фото: t.me/MaksymZhorin

Як повідомляв «Редактор», 21 березня 2024 року Розовий, як повідомила його дружина Ольга Мерзлікіна, отримав тяжке осколкове поранення голови. 11 квітня 2024 року Мерзлікіна повідомила, що Розовому було зроблено складну операцію і він подолав період важкого стану.

Студія «Квартал 95» відреагувала на поранення Розового.

Запис У Третій штурмовій бригаді розповіли про героїзм тяжко пораненої зірки «Ліги сміху» спершу з’явиться на РЕДАКТОР.