Головні новини

У Повітряних силах України розповіли про спосіб боротьби з модернізованими авіабомбами РФ

  • 28.03.2024
  • Коментарі Вимкнено до У Повітряних силах України розповіли про спосіб боротьби з модернізованими авіабомбами РФ

Речник Повітряних сил Збройних сил України Ілля Євлаш заявив, що українські сили оборони мають спосіб протистояти модернізованим російським авіабомбам, якими ворог 27 березня 2024 року обстріляв Харків.

Так, в ефірі телеканалу FREEDOM Євлаш зазначив, що насамперед бажано знищувати носіїв цих авіабомб, що раніше Повітряні сили України неодноразово робили.

Коментуючи удар по Харкову авіабомбами УМПБ Д-30 СН, речник ПС ЗСУ зазначив, що противник використав, швидше за все, для кидка стандартні Су-34 або Су-35, а запуск робив приблизно з дистанції близько 70-80 км.

«Раніше противник боявся близько підлітати до лінії фронту, оскільки розумів, що є протиповітряна оборона, яка завдає ефективних ударів», — повідомив Євлаш.

«Цього ж разу ми бачимо, що противник насмілився залетіти далі. Ризикнув. Ну, подивимося, як розвиватиметься ситуація далі. Є спосіб, як боротися з цими керованими авіабомбами. Ми це вже робили. І робили це неодноразово», — додав він.

Росіяни 27.03.2024 вдарили по Харкову новим типом авіабомб. Джерело фото: t.me/UA_National_Police

Як повідомляв «Редактор», 27 березня 2024 року при російському ударі по Харкову авіабомбами УМПБ Д-30 СН загинув 59-річний чоловік, 19 громадян поранені, пошкоджено 10 багатоквартирних будинків, два приватних домоволодіння, гуртожиток, гімназія, школа, будівля міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги, приватні автомобілі, вихід з метро, лінії електропередач.

Запис У Повітряних силах України розповіли про спосіб боротьби з модернізованими авіабомбами РФ спершу з’явиться на РЕДАКТОР.