Головні новини

У Польщі загинув третій поспіль військовий: довелось забороняти вибухівку на навчаннях

  • 26.03.2024
  • Коментарі Вимкнено до У Польщі загинув третій поспіль військовий: довелось забороняти вибухівку на навчаннях

Польща 26 березня 2024 року зазнала чергових військових втрат на навчаннях з вибухівкою, і Генштаб ухвалив рішення заборонити використання вибухівки на навчаннях, окрім навчань для українських військових.

Про це йдеться у повідомленні Генерального штабу Збройних сил Польщі.

«Відповідно до рішення Владислава Косіняка-Каміша, віце-прем’єр-міністра, міністра національної оборони, Генеральний штаб Війська Польського та командування збройних сил негайно переглянуть усі процедури та умови безпеки, що застосовуються до навчання Війська Польського», — сказано у повідомленні.

«До завершення цього перегляду рішенням міністра національної оборони призупинено навчання із застосуванням вибухових речовин і бойових отруйних речовин, за винятком заходів, які проводяться структурами, які готуються до участі в місіях і операціях за межами країни та навчають українських військовослужбовців», — додали у Генштабі.

26 березня 2024 року в горах Татри загинув один із військовослужбовців спецназу, який брав участь у гірських навчаннях. На нього під час вибуху зійшла лавина.

25 березня 2024 року у Солярні Люблінецького повіту (Сілезьке воєводство), в районі колишньої 13-ї ракетної ескадрильї ППО, загинули двоє саперів 5-го хімічного полку Тарновські Гури. Інцидент стався під час навчань з тротилового підриву.

Військо Польське. Джерело фото: facebook.com/SztabGenWP

Запис У Польщі загинув третій поспіль військовий: довелось забороняти вибухівку на навчаннях спершу з’явиться на РЕДАКТОР.