Головні новини

У підірваному в Москві позашляховику виявився фігурант «Миротворця»

  • 12.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до У підірваному в Москві позашляховику виявився фігурант «Миротворця»

У позашляховику Toyota Land Cruiser Prado, який вибухнув в Москві 12 квітня 2024 року, перебував колишній співробітник Служби безпеки України Василь Прозоров, який внесений у базу ресурсу «Миротворець» як зрадник України.

Про Прозорова в авто повідомило російське видання 112.

Чоловік кілька років тому перебрався до Росії, а до цього, за його словами, з 2014 року співпрацював з російськими спецслужбами, передаючи їм інформацію про хід АТО в Україні.

«Сьогодні його іномарка вибухнула, тільки-но чоловік повернув ключ у замку запалювання. За основною версією – спрацював вибуховий пристрій. Слідчий комітет Москви порушив кримінальну справу», — сказано в повідомленні.

112 також опублікувало відео з Прозоровим з місця вибуху.

«Агент російських спецслужб. Зрадник Батьківщини. Пособник російсько-фашистських загарбників та терористів. Співучасник злочинів російської влади проти України та її громадян. Із СБУ було звільнено за службову невідповідність – систематичне вживання алкоголю на робочому місці. Влітку 2017 підозрювався у співпраці зі спецслужбами Росії, але встиг втекти до Москви», — сказано про Прозорова на сайті «Миротворця».

Василь Прозоров. Джерело фото: t.me/ENews112

Запис У підірваному в Москві позашляховику виявився фігурант «Миротворця» спершу з’явиться на РЕДАКТОР.