Головні новини

Сирський розкрив жорсткі методи росіян при штурмах Часового Яру

  • 14.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до Сирський розкрив жорсткі методи росіян при штурмах Часового Яру

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський розповів про жорстокість командування російських окупантів, яку вони застосовують до своїх бійців при спробах захопити місто Часів Яр у Донецькій області.

Так, згідно з дописом Сирського від 14 квітня 2024 року, аби мотивувати своїх бійців іти на штурми міста російські командири віддають накази розстрілювати тих бійців, які відмовляються це робити.

Нещодавно, за словами головнокомандувача ЗСУ, російським окупантам вдалося увійти в мікрорайон “Новий” Часового Яру, не дивлячись на шалений опір з боку українських воїнів. Однак, як повідомляє Сирський, бійці Сил оборони України зуміли все ж таки знищити росіян у вказаному мікрорайоні за допомогою FPV-дронів та артилерії.

За даними Сирського, вище російське командування наказало окупантам захопити Часів Яр до 9 травня 2024 року.

Головнокомандувач ЗСУ наголосив, що посилив оборону Часового Яру, адже в разі його захоплення у російських окупантів відкриються шляхи до подальшого захоплення Краматорська, Слов’янська тощо.

Олександр Сирський. Джерело фото: t.me/osirskiy

Як повідомляв «Редактор», 14 квітня 2024 року командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук заявив про знищення українськими льотчиками пункту управління російських окупантів в окупованому росіянами Луганську.

Запис Сирський розкрив жорсткі методи росіян при штурмах Часового Яру спершу з’явиться на РЕДАКТОР.