Головні новини

Сирський назвав свій пріоритет у здобутті переваги над росіянами

  • 18.03.2024
  • Коментарі Вимкнено до Сирський назвав свій пріоритет у здобутті переваги над росіянами

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський назвав свій пріоритет у здобутті переваги над російською окупаційною армією.

Про це йдеться в його заяві.

«Технології і технологічність – це запорука нашої переваги над ворогом. Чільне місце тут посідають безпілотні системи. Тому, розвиток застосування безпілотних систем – це мій пріоритет», – зазначив Сирський.

За його словами, у Збройних Силах України за цей напрямок відповідає його заступник, Герой України полковник Вадим Сухаревський.

Сирський підкреслив, що разом з Сухаревським він працює над пришвидшенням впровадження технологічних інноваційних рішень й забезпечення інституційної стійкості та адаптивності  визначених органів військового управління сил оборони.

Він впевнений, що ЗСУ повинні бути забезпечені найефективнішим та найновішим озброєнням.

«Окремий акцент – на підготовці фахівців з радіоелектронної боротьби, безпілотних систем, автоматизованих систем управління тощо», – зазначив генерал.

Сирський каже, що шукає асиметричні рішення, щоб отримати якісну перевагу над кількісно переважаючим противником.

«Підходимо комплексно до планування наших потреб, насамперед враховуючи актуальний досвід з поля бою. Але найважливішим завданням, яке повинні виконувати технології та інновації – збереження життя наших військових», – резюмував головнокомандувач.

Як повідомляв «Редактор», Сирський зрозумів причину поразок деяких бригад ЗСУ.

Запис Сирський назвав свій пріоритет у здобутті переваги над росіянами спершу з’явиться на РЕДАКТОР.