Головні новини

Справи проти російських акторів Пєвцова та Машкова передали до українського суду

  • 01.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до Справи проти російських акторів Пєвцова та Машкова передали до українського суду

Прокурори Вінницької області скерували до суду обвинувальні акти стосовно двох російських акторів Дмитра Пєвцова та Володимира Машкова, які працюють у пропагандистському пулі очільника Російської Федерації Володимира Путіна.

Як зазначається у повідомленні, артиста й депутата державної думи РФ від партії «Нові люди» Дмитра Пєвцова обвинувачують у публічних закликах до насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також агресивної війни (ч. 3 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ст. 436 КК України);

Художнього директора одного з московських театрів та очільника виборчого штабу Путіна на цьогорічних «виборах» Володимира Машкова обвинувачують у публічних закликах до зміни державних меж та устрою України за попередньою змовою групою осіб, поєднаних з розпалюванням національної ворожнечі, та у публічних закликах до агресивної війни (ч. 2 ст. 110, ст. 436 КК України).

За даними сторони обвинувачення, будучи публічними впливовими особами, обидва артисти у 2014 році підтримали анексію росіянами Криму та окупацію українських східних територій.

У 2022 році вони так само схвалили і підтримують наразі повномасштабне вторгнення російських збройних сил в Україну.

У своїх численних виступах на публічних майданчиках обвинувачені заявляли, що «спецоперація» в Україні – це частина великого плану Росії щодо формування «русского мира», який обов’язково має бути виконаним.

Артисти повсякчас висловлюють підтримку президенту РФ і схвалюють дії російської армії проти України.

За вказані злочини передбачено покарання до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Дмитро Пєвцов

Як повідомляв «Редактор», нардеп прожив у готелі «Київ» на понад 600 тисяч грн. і отримав підозру.

Запис Справи проти російських акторів Пєвцова та Машкова передали до українського суду спершу з’явиться на РЕДАКТОР.