Головні новини

Секретар РНБО прокоментував ядерні погрози Путіна

  • 18.03.2024
  • Коментарі Вимкнено до Секретар РНБО прокоментував ядерні погрози Путіна

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов прокоментував погрози ядерною зброєю, які лунають з боку Володимира Путіна.

Свою заяву Данілов опублікував 18 березня 2024 року.

Він вважає, що Путін активізує свої ядерні погрози, коли у кремлівського режиму підсилюються проблеми, зокрема, на фронті.

«Є характерна прикмета: як тільки для путіна починає погіршуватися ситуація на фронті, у світі, на росії, тим голосніше та інтенсивніше починають лунати розмови про готовність до застосування ядерної зброї. Сила, як останній аргумент тупих, – фірмовий стиль путінського спілкування», — зазначив секретар РНБО.

За словами Данілова, «пропаганда страху» до цього часу вважається Кремлем найефективнішим інструментом впливу в реалізації агресивних зовнішньополітичних стратегій Путіна.

При цьому, згідно з аналізом, Данілова раніше такі заяви дійсно впливали на Захід, який в результаті обмежував свою військову підтримку для України, яка вже понад 10 років дає відсіч російській агресії.

Але наразі, як констатує Данілов, явно розпочався процес, коли такі прогнози Путіна все менше лякають Захід.

«Ці «дози» страху слабшають залежно від того, як світ усвідомлює, з ким він дійсно має справу. Бо тому, хто народився на російських задвірках, не дано розмовляти мовою аргументів і логіки, воно розуміє виключно метод зуботичини», — зазначив секретар РНБО.

Олексій Данілов. Джерело фото: facebook.com/danilov.oleksiy

Як повідомляв «Редактор», раніше секретар РНБО України розповів про гібридні бойові дії Путіна в Євросоюзі.

Запис Секретар РНБО прокоментував ядерні погрози Путіна спершу з’явиться на РЕДАКТОР.