Головні новини

Речник ВМС ЗСУ розповів про підготовку знищення російських субмарин

  • 13.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до Речник ВМС ЗСУ розповів про підготовку знищення російських субмарин

Речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук розповів про підготовку знищення підводних човнів російських окупантів.

В ефірі телемарафону «Єдині новини» 13 квітня 2024 року Плетенчук заявив, що українське командування завжди шукає шляхи для ураження таких цілей.

«Ми завжди, звісно, шукаємо способи вирішення цих проблем. Планування бойових операцій — процес досить тривалий… Субмарини — це складніша ціль, ніж, звичайно, надводний корабель, але слід пам’ятати, що Азово-чорноморський регіон — це фактично закрита акваторія, підводні човни не можуть перебувати постійно під водою, тому, звісно, будемо і надалі шукати способи протидії», — розповів Плетенчук.

За його словами, в складі Чорноморського флоту Росії було шість підводних човнів, два з яких залишилися поза межами акваторії і не можуть повернутися через закритий Босфор, а один було знищено — «Ростов-на-Дону».

«Тому у них залишається три носія крилатих ракет підводних станом на зараз. Проте це війна технологій, військової думки, стратегії і тактики. І Україна вже показала, що вона сильна в усіх цих аспектах. Будемо працювати далі», — заявив речник ВМС ЗСУ.

Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону 13.04.2024

Як повідомляв «Редактор», речник ВМС ЗСУ повідомив про намальовану росіянами субмарину біля Чорного моря.

Запис Речник ВМС ЗСУ розповів про підготовку знищення російських субмарин спершу з’явиться на РЕДАКТОР.