Головні новини

Речник Сил оборони розповів про поранення відомого політика внаслідок російського удару по Одесі

  • 30.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до Речник Сил оборони розповів про поранення відомого політика внаслідок російського удару по Одесі

Речник Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук розповів про поранення відомого політика внаслідок російського удару по Одесі 29 квітня 2024 року.

Так, в ефірі телеканалу Freedom він відповів на запитання, чому саме по так званому будиночку Гаррі Поттера вдарили росіяни і чи були там військові об’єкти.

«Щоб уникнути подібних маніпуляцій, пресу туди було допущено буквально у перші хвилини. Я виїхав на місце теж одразу буквально через 15-20 хвилин», — зазначив Плетенчук.

За його словами, доступ там було відкрито.

І журналісти побачили також пораненого там українського політика Сергія Ківалова (колишнього голову Центральної виборчої комісії України, президента Одеської юридичної академії).

«Ті, хто працював на локації, чудово бачили, що ніяких там військових об’єктів і близько немає. Також зняли безпосередньо Сергія Ківалова, який був також поранений під час цієї атаки, якого забрала швидка допомога», — зазначив речник Сил оборони.

Тобто, за його словами, про жодні військові об’єкти там й мови немає.

Дмитро Плетенчук. Джерело фото: facebook.com/Taclbery

Як повідомляв «Редактор», у Повітряних силах пояснили, як саме спрацювала ворожа касетна ракета в Одесі.

Запис Речник Сил оборони розповів про поранення відомого політика внаслідок російського удару по Одесі спершу з’явиться на РЕДАКТОР.