Головні новини

Речник Повітряних сил ЗСУ розповів про дуже ефективного вбивцю «Шахедів»

  • 16.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до Речник Повітряних сил ЗСУ розповів про дуже ефективного вбивцю «Шахедів»

Речник командування Повітряних сил Збройних сил України Ілля Євлаш розповів про дуже ефективного вбивцю ворожих дронів «Шахед».

Так, в ефірі УНІАН Євлаш, відповідаючи на запитання щодо наявності на озброєнні ЗСУ американських зенітних ракетних комплексів VAMPIRE, заявив, що це — вбивці «Шахедів».

«Це вбивця “Шахедів”. Вони дуже мобільні, портативні, відносно недорогі. Вони можуть встановлюватися як стаціонарно, так і, наприклад, у пікап куди-небудь. У кузов якоїсь машини. І вони ефективно використовуються на різних напрямках», — розповів речник ПС ЗСУ.

За словами Євлаша, VAMPIRE ефективно можуть використовуватися на прифронтових територіях для знищення оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів, наприклад «Орлан», Zala, Supercam.

«Це дуже ефективні, дуже круті установки, і ми дуже дякуємо нашим партнерам за надання саме цих систем», — підкреслив він.

VAMPIRE — це портативний комплект, який можна встановити на більшість транспортних засобів із вантажним кузовом (наприклад, на позашляховик) для запуску недорогих ракет APKWS або інших боєприпасів з лазерним наведенням. Система є самостійною і може бути встановлена на будь-який наземний транспорт за кілька годин.

VAMPIRE. Джерело фото: l3harris.com

Як повідомляв «Редактор», речник Повітряних сил назвав єдиний спосіб боротьби з російськими «Цирконами».

Запис Речник Повітряних сил ЗСУ розповів про дуже ефективного вбивцю «Шахедів» спершу з’явиться на РЕДАКТОР.