Головні новини

Речник ГУР розповів, як Путін став головним адвокатом ІДІЛ

  • 08.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до Речник ГУР розповів, як Путін став головним адвокатом ІДІЛ

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов розповів, як Володимир Путін став головним адвокатом терористичної організації ІДІЛ.

Так, в ефірі телеканалу Freedom 8 квітня 2024 року Юсов вказав на нову грань підтримки тероризму з боку путінського режиму.

Коментуючи звинувачення з боку Путіна на адресу України у тому, що нібито українці якось причетні до теракту, який стався 22 березня 2024 року у «Крокус Сіті Холлі» в Московській області Росії, речник ГУР зазначив, що співробітники путінських спецслужб можуть змусити затриманих підозрюваних сказати все, що завгодно, оскільки катують їх, навіть не приховуючи цього.

«Після того, як ввесь світ побачив, як обвинуваченому, можливо, злочинцю відрізають вухо силовики — це робиться публічно і на камеру — зрозуміло, що ці люди будуть говорити все, що завгодно, все, що їх змусить. зробити ФСБ, і все це путінське гестапо», — зазначив Юсов.

Що стосується звинувачень на адресу України, не дивлячись на те, що і сам ІДІЛ, і весь цивілізований світ кажуть, що цей теракт в «Крокусі» скоїв саме ІДІЛ, представник ГУР зазначив, що Путін наразі перетворився на адвоката ІДІЛ.

«Чомусь сьогодні Путін перетворився на головного адвоката ІДІЛ у світі. Це дуже цікаво. ІДІЛ каже, що це вони вчинили теракт, весь світ каже, що ІДІЛ учинив теракт. Але Путін продовжує говорити: ні, ІДІЛ не винен, винні українці. Ну, мабуть, це ще одна нова грань підтримки тероризму з боку путінського режиму і, безперечно, їй необхідно дати належну оцінку», — зазначив Юсов.

Андрій Юсов

Як повідомляв «Редактор», начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов відповів на звинувачення, які пролунали на його адресу від директора Федеральної служби безпеки Російської Федерації Олександра Бортнікова.

Запис Речник ГУР розповів, як Путін став головним адвокатом ІДІЛ спершу з’явиться на РЕДАКТОР.