Головні новини

ПриватБанк відреагував на скандал з комісією 33% на фіндопомогу ЗСУ

  • 19.03.2024
  • Коментарі Вимкнено до ПриватБанк відреагував на скандал з комісією 33% на фіндопомогу ЗСУ

Український державний ПриватБанк відреагував на скандал, який виник навколо банківської комісії 33% на фінансову допомогу для Збройних Сил України.

Так, 19 березня 2024 року мовний омбудсмен Сергій Горбачов влаштував скандал, опублікувавши скріншот з доказом того, що ПриватБанк бере комісію 33% за “Безповоротну фінансову допомогу ЗСУ”.

«Нешановний ПриватБанк, ви там зовсім совість втратили? Якого дідька при спробі перерахувати 300 грн на ЗСУ ви берете “зверху” комісію 100 грн?» — написав Горбачов на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, він спробував різні способи: «всюди Приват дере по 100 грн комісії при спробі задонатити 300 грн»:

– з БУДЬ-ЯКОЇ КАРТКИ (зарплатна, пенсійна, універсальна),

– ЗА БУДЬ-ЯКИМ ВАРІАНТОМ (чи то на номер картки, чи то за реквізитами ГО),

– ЗА БУДЬ-ЯКОЮ МЕТОЮ ПЛАТЕЖУ (у т.ч. – фінансова допомога).

«Я дуже і дуже рідко використовую обсценну лексику, але цього разу, боюся, не втримаюся…» — написав Горбачов.

У свою чергу у ПриватБанку відреагували на допис Горбачова, пояснивши, як переказати кошти на ЗСУ так, щоб або зовсім не платити комісію, або заплатити комісію 3 гривні.

«Добрий день! Ви можете відправити кошти на благодійність через розділ “Добро” без комісії з власних коштів», — зазначив представник банку у коментарях до допису Горбачова.

«Якщо потрібного отримувача немає в списку, ви можете провести оплату за реквізитами, за стандартними тарифами. Для даного отримувача встановлена стандартна комісія 3 грн», — додали у банку.

Згодом Горбачов доповнив свій допис роз’ясненням.

«Допис залишаю, бо це було реально дивно. Але проблема вирішена: сподіваюся, для когось ця інформація буде корисною. Так от, ПриватБанк дійсно бере комісію 33%, якщо вказано “Безповоротна фінансова допомога ЗСУ”. А якщо написати “”Безповоротна благодійна допомога ЗСУ”, то комісія 3 грн. До речі, взагалі брати комісію з донатів на ЗСУ… якось воно по-жлобськи… Але таки задонатив – чого і вам бажаю», — написав він.

Як повідомляв «Редактор», головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський назвав свій пріоритет у здобутті переваги над російською окупаційною армією.

Запис ПриватБанк відреагував на скандал з комісією 33% на фіндопомогу ЗСУ спершу з’явиться на РЕДАКТОР.