Головні новини

Пентагон відреагував на ідею обміну 7 Patriot на відмову України від ударів по НПЗ РФ

  • 16.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до Пентагон відреагував на ідею обміну 7 Patriot на відмову України від ударів по НПЗ РФ

У Міністерстві оборони США відреагували на заяву міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби щодо передачі Україні 7 зенітно-ракетних комплексів Patriot, щоб Україна могла розглянути відмову від ударів по нафтопереробних заводах у Російській Федерації.

Так, під час брифінгу 15 квітня 2024 року прессекретар Пентагону генерал-майор ВПС Пет Райдер заявив у відповів на це запитання від журналіста, що наразі важливі дві речі.

«По-перше, нам потрібно, щоб Конгрес ухвалив додатковий документ (60 млрд доларів для України, — «Редактор»). І по-друге, ми збираємося продовжувати тісно консультуватися з Україною та нашими союзниками і партнерами, коли справа стосується найнагальніших потреб України в захисті від російської агресії», — зазначив Райдер.

15 квітня в ефірі українського телемарафону «Єдині новини» Кулеба навів приклад з 7 Patriot.

«Якщо партнери кажуть: «Ми вам даємо завтра 7 батарей Patriot, але в нас до вас прохання: можна не робити ось цього, ось цього й ось цього», тоді є предмет для розмови. А якщо в тебе немає цих батарей, немає предмету розмови і при цьому тебе щось просять не робити, тоді про що говорити? Тоді кожен виживає, як може», — заявив Кулеба.

Влада США, як відомо, виступає проти ударів з боку України по НПЗ на території Росії.

Як повідомляв «Редактор», Юрій Ігнат вийшов на зв’язок після тривалої перерви із жартом щодо Patriot.

Запис Пентагон відреагував на ідею обміну 7 Patriot на відмову України від ударів по НПЗ РФ спершу з’явиться на РЕДАКТОР.