Головні новини

На супутникових знімках побачили наслідки удару по російському аеродрому Морозовськ

  • 05.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до На супутникових знімках побачили наслідки удару по російському аеродрому Морозовськ

На супутникових знімках побачили наслідки українського удару по аеродрому Морозовськ у Ростовській області Російської Федерації.

Як повідомляють українські розслідувачі Dnipro OSINT з Гарбузом, помітних наслідків прильотів не помічено.

При цьому розслідувані закликали українців не «розганяти зраду», оскільки ці супутникові знімки ще не означають, що удар не був суттєвим.

«Понеслася зрада швидше за будь-яку крилату ракету, хоча ми говорили, що супутникові знімки не покажуть вам бажаного. Наслідки ураження літака дроном з супутника навіть хорошої якості завжди малопомітні, або взагалі не помітні, бувають винятки в разі якщо літак горів, але в іншому ж – нічого не видно. Однак варто зазначити, що 2 літаки про які ми писали раніше зникли з аеродрому, звісно це не суттєвий доказ, але як є», — пишуть розслідувачі.

«Загалом – ми навряд чи дізнаємося всі подробиці, росіяни вперто приховують свої втрати. На цей момент лише маємо факт кількох прильотів, візуальних доказів пошкоджень поки що немає», — додають вони.

Раніше ЗМІ повідомили про 6 знищених російських літаків внаслідок українського удару по аеродрому Морозовськ.

Як повідомляв «Редактор», ввечері 5 квітня 2024 року Сили оборони півдня повідомили про наслідки збиття російської ракети на Одещині.

Запис На супутникових знімках побачили наслідки удару по російському аеродрому Морозовськ спершу з’явиться на РЕДАКТОР.