Головні новини

Лідер фракції «Слуга народу» відреагував на заяви про розвал коаліції у Раді

  • 20.03.2024
  • Коментарі Вимкнено до Лідер фракції «Слуга народу» відреагував на заяви про розвал коаліції у Раді

Лідер парламентської фракції «Слуга народу» народний депутат Давид Арахамія відреагував на заяви про розвал коаліції у Верховній Раді.

Відповідну заяву він зробив у своєму телеграм-каналі.

За словами Арахамії, про проблеми у монобільшості, яку утворила партія Володимира Зеленського «Слуга народу» у парламенті після виборів Ради, говорять вже не один рік.

Але при цьому, як зазначив лідер фракції, монобільшість продовжує ефективно працювати.

Раніше нардеп від фракції «Голос» Ярослав Железняк написав велику статтю, де розповів про кризу у парламенті, що насувається.

За словами Железняка, влада у лиці Зеленського втрачає все більше голосів у Раді, бо Офіс президента України звів нанівець роль українського парламенту після початку широкомасштабного російського вторгнення. Буцімто тепер всі рішення ухвалюються в Офісі президента України, а парламент тепер просто виконує завдання ОП, не дивлячись на те, що в Україні, згідно з Конституцією, саме Рада має бути головним регулятором влади — в Україні парламентсько-президентська республіка.

У свою чергу журналісти видання «Українська правда» у статті, яку було опубліковано 20 березня, розповіли, що у Раді таки криза і що чимало нардепів з фракції «Слуга народу» хочуть вже складати мандати.

Як повідомляв «Редактор», 20 березня 2024 року Железняк розповів про проблеми із законопроєктом, який подав у Верховну Раду президент України Володимир Зеленський і який у разі його ухвалення має запровадити в Україні право для громадян мати не лише українське громадянство, але й паралельно громадянство іншої країни.

Запис Лідер фракції «Слуга народу» відреагував на заяви про розвал коаліції у Раді спершу з’явиться на РЕДАКТОР.