Головні новини

Хто такий Євген Шумілов та як він загинув

  • 03.05.2024
  • Коментарі Вимкнено до Хто такий Євген Шумілов та як він загинув

Євген Шумілов — військовослужбовець Збройних сил України, актор.

У нього є сторінка в Інстаграмі.

Біографія

Євген Шумілов народився в 1992 році в Києві.

В 2009 році закінчив школу №306 в Києві.

В 2014 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого — акторське мистецтво.

Став актором в “Сучасному театрі”.

Знявся в серіалах та телепроєктах «Речовий доказ», «Реальна містика», «Сидорéнки-Сидóренки», «Швидка», «Агенти справедливості» і «Відділ 44».

В 2022 року мобілізувався в ЗСУ.

Став бойовим медиком в Третій окремій штурмовій бригаді ЗСУ.

У нього є також сторінка в Фейсбуці.

Євген Шумілов. Джерело фото: facebook.com/evgeniy.shumilov.9

Як Євген Шумілов загинув

Ввечері 2 травня 2024 року друг Євгена Шумілова Іван Марченко повідомив, що Євген Шумілов загинув 30 квітня 2024 року на фронті, рятуючи пораненого побратима.

«Друзі, із глибоким сумом хочу повідомити, що 30 квітня на фронті, захищаючи пораненого побратима, загинув мій близький друг Євген Шумілов», — написав Марченко в Фейсбуці.

«Євген був актором театру і кіно, два роки тому мобілізувався до лав ЗСУ і вірно служив та захищав Україну. Життєрадісний, позитивний, бадьорий і справжній – таким ти залишишся в моєму серці назавжди друже! У Євгена лишилася мама і вітчим із інвалідністю, тому небайдужі можуть допомогти – залишу посилання на банку у біо. Вся інформація щодо прощання буде згодом. Спочивай з миром, друже, ми любимо тебе і сподіваємося, що Ти зараз в кращому місці.  Слава Герою України!» — додав він.

Запис Хто такий Євген Шумілов та як він загинув спершу з’явиться на РЕДАКТОР.