Головні новини

Хто такий Павло Петриченко і як він загинув

  • 15.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до Хто такий Павло Петриченко і як він загинув

Павло Вікторович Петриченко — сержант 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.

У нього є сторінка в Фейсбуці.

Біографія

Павло Петриченко народився в 1992 році в Києві.

В 2016 році закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Сестра – Марина Петриченко.

Павло Петриченко — громадський активіст.

Став одним із засновників громадської ініціатива «Хто замовив Катю Гандзюк».

Працював проєктним менеджером.

У березні 2022 займався розбудовою волонтерського центру Сергія Притули.

У квітні 2022 року мобілізувався до Збройних сил України.

29 березня 2024 року петиція за авторством Петриченка про обмеження роботи онлайн-казино на сайті Офісу президента набрала понад 26 тисяч голосів з 25 тисяч необхідних для розгляду.

У нього є акаунт в Твітері (соцмережа Х).

Павло Петриченко. Джерело фото: facebook.com/pasha.petrychenko.1

Як загинув Павло Петриченко

Ввечері 15 квітня 2024 року сестра Павла Петриченка повідомила, що він загинув у Донецькій області під час виконання бойового завдання.

«Сьогодні на Донеччині під час виконання бойового завдання загинув мій брат, сержант 59 бригади Павло Петриченко. Прохання не турбувати нашу родину деякий час. Про місце та час прощання повідомимо згодом», — написала вона в Фейсбуці.

На загибель Павла Петриченка емоційно відреагували українські топ-блогери та активісти Ігор Лаченков та Сергій Стерненко.

«У такі моменти хочеться стати атеїстом. За що нам весь цей п****ць… Нам потрібна ядерна зброя… Століття знищення мого народу. Голодомор. Тепер ці у**бки пруть. Якщо вищі сили існують, то вони дуже жорсткі та несправедливі… Я хочу щоб ви, російські б**ді,  усі здохли. До одного. Я працюватиму над цим. Та навіть якщо мене не стане, знамено підіймуть інші. І ви, виб**дки, подохнете. Без варіантів», — написав, зокрема, Стерненко у своєму Твіттері.

«Жахливий день, все що прямо зараз можу — це тільки донарити, щоб росіяни с**а дохли мразі й***ні», — написав Лаченков в телеграм-каналі.

Ці пости Стерненка та Лаченкова спричинили ажіотаж серед російських топових Z-блогерів: ті почали будувати конспірологічні припущення, що російські окупанти кудись влучили та повбивали чимало українських воїнів, включаючи якесь командування.

«Русня, дуже не радійте, ви пишете повну х**ню і пішли ви на**й з своїм Іпсо, будете перед своєю аудиторію баранів вибачатись ще. Українці, вибачте, що емоції та злість беруть вверх, але зараз інвестиції у вбиства росіян дуже потрібні Росіяни будуть дохнути ще більше», — відповів на це Лаченков.

У Стерненка зібралися тисячі коментарів з припущеннями: що вбили Сирського, що вбили Буданова, що вбили блогера «Николаевский Ванек», що помер Порошенко, що FPV-дрон влучив у Ляшка та його охоронця.

«Сьогодні, кілька годин тому, Україна втратила людину, яка була для мене моральним авторитетом та орієнтиром. Людина, яка змінювала цю країну та мала змінювати її далі, ще більше. Таких людей дуже мало, він загинув як воїн – на полі бою. Паша Петриченко, на щиті  Біль, сльози, памʼять», — написав Лаченков.

Як повідомляв «Редактор», речник ВМС ЗСУ прокоментував лихо, яке сталося в росіян у Гукові.

Запис Хто такий Павло Петриченко і як він загинув спершу з’явиться на РЕДАКТОР.