Головні новини

ГУР дізналося про відправку на війну проти України військ тихоокеанського флоту РФ

  • 12.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до ГУР дізналося про відправку на війну проти України військ тихоокеанського флоту РФ

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про рішення Кремля відправити на війну проти України війська тихоокеанського флоту Російської Федерації.

Згідно з повідомленням ГУР, з метою поповнення санітарних та безповоротних втрат російських окупаційних військ, яких вони зазнають під час бойових дій в Україні, а також укомплектування нових військових підрозділів Москва відправляє на війну особовий склад тихоокеанського флоту РФ, а також 11-ї армії ВПС та ППО.

Вказані військові з’єднання держави-агресора раніше не були безпосередньо залучені до ведення бойових дій проти України.

Згідно з рішенням командувача тихоокеанського флоту РФ Віктора Лііни, ротації до Сирії повністю припинені, і весь особовий склад відправляється в зону бойових дій на територію України.

Йдеться про 2000 російських військовослужбовців з Приморського та Камчатського країв РФ.

Ще близько 400 солдатів з числа військових частин 11-ї армії ВПС та ППО, дислокованої на території Хабаровського краю РФ, латамуть діри 155-ї та 40-ї бригад морської піхоти Росії, які ведуть бойові дії проти України та мають некомплект через величезні втрати.

Частина особового складу з військових з’єднань далекого сходу РФ увійде до нової мотострілецької бригади держави-агресора, яку формують у Воронежі.

Як повідомляв «Редактор», українські військові кораблі прибули в Британію.

Запис ГУР дізналося про відправку на війну проти України військ тихоокеанського флоту РФ спершу з’явиться на РЕДАКТОР.