Головні новини

Глава Пентагону зробив заяву у Сенаті з приводу $60 млрд для України

  • 09.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до Глава Пентагону зробив заяву у Сенаті з приводу $60 млрд для України

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив 9 квітня 2024 року на зустрічі з американськими законодавцями, що, хоча він вдячний за те, що Конгрес ухвалив бюджет асигнувань на оборону на 2024 фінансовий рік, законодавці також мають ухвалити додаткове фінансування в розмірі 60 мільярдів доларів, яке підтримає Україну, Ізраїль та Тайвань, а також дасть змогу збільшити виробництво підводних човнів.

Згідно з повідомленням Пентагону, близько 50 мільярдів доларів з вказаної суми, за словами Остіна, пройдуть через промислову базу США, забезпечивши робочі місця американцям у понад 30 штатах.

«Наша безпека в ці неспокійні часи залежить від цілеспрямованості Америки», — заявив глава Пентагону.

За його словами, Володимир Путін «робить ставку на те, що Сполучені Штати захитаються, покинуть наших друзів і залишать Україну в смертельній небезпеці. Якщо Кремль переможе в Україні, це підбадьорить потенційних агресорів у всьому світі, і Сполучені Штати стануть набагато менш безпечними, якщо Путін доб’ється свого в Україні».

«Якщо Америка відвернеться, ми поставимо вільний світ під загрозу та ризикнемо зазнати неймовірних втрат та породити небезпеки. І ми знаємо, що Китай та інші спостерігають і вчаться тому, що робить Путін і як ми реагуємо», — додав він.

Незважаючи на те, що Росія переважає чисельно та в озброєнні на полі бою, Україна, за словами Остіна, виконала надзвичайну роботу. За його словами, українські війська повернули приблизно 50% землі, яку спочатку окупували росіяни.

«Україна не просить інших воювати за них, вони просять коштів для підтримки своїх зусиль», — зазначив Остін.

На його думку, без допомоги з питань безпеки Україна не зможе поповнити такі необхідні системи протиповітряної оборони, які їм потрібні для захисту своїх людей, а інші українські оборонні можливості будуть атрофовані.

Як повідомляв «Редактор», стаття Financial Times про заклик США до України щодо ударів по російських НПЗ викликала обурення.

Запис Глава Пентагону зробив заяву у Сенаті з приводу $60 млрд для України спершу з’явиться на РЕДАКТОР.