Головні новини

«Чи дав Остін пояснення Умєрову?» В Пентагоні почали виправдовуватися щодо допомоги Україні

  • 17.04.2024
  • Коментарі Вимкнено до «Чи дав Остін пояснення Умєрову?» В Пентагоні почали виправдовуватися щодо допомоги Україні

Речник Міністерства оборони США Пет Райдер почав виправдовуватися у відповідь на запитання американського журналіста щодо виділення чергової військової допомоги Україні.

Під час брифінгу 16 квітня 2024 року журналіст запитав, чи під час останньої розмови між міністром оборони США Ллойдом Остіном та міністром оборони України Рустемом Умєровим Остін якось пояснив українському колезі, чому США досі не надало черговий транш допомоги.

«Схоже, ця прихильність (США до України, — «Редактор») дуже коливається. Чи міністр Остін дав пояснення міністру Умєрову з цього приводу? І чи вірить Остін, що пакет (законопроєкт про 60 млрд доларів для України, який все ніяк не ухвалить Конгрес США, — «Редактор») буде ухвалений?» — запитав журналіст.

На це Райдер почав пояснювати, що США і так дуже і дуже допомагають Україні.

«Вибачте. Сьогодні так багато країн, про які можна говорити. Непохитна підтримка України Сполученими Штатами. Знаєте, дивіться, нам конче потрібне ухвалення цього пакету. Але я вважаю, що також важливо подивитися на те, як Сполучені Штати співпрацюють з багатьма іншими країнами для підтримки України. Фактично, ми збираємося провести 21-шу контактну групу з питань оборони України. А через два роки після вторгнення Росії у вас є коаліція з майже 50 країн, які понад два роки працювали разом, щоб підтримати Україну», — зазначив він.

За його словами, США продовжують відігравати важливу роль лідера, коли йдеться про співпрацю з партнерами України, щоб гарантувати, що Україна матиме необхідні можливості для оборони.

«США також допомагають у створенні коаліцій із забезпечення можливостей, які розглядають не лише найближчі вимоги, а й довгострокові оборонні потреби, які матиме Україна. Отже, ми абсолютно віддані обороні України, і ми продовжуватимемо тісно співпрацювати з Конгресом, щоб отримати ресурси, необхідні для їх підтримки», — наголосив речник Пентагону.

Як повідомляв «Редактор», 15 квітня речник Пентагону назвав ситуацію в України жахливою, коментуючи дефіцит ракет для ППО.

Запис «Чи дав Остін пояснення Умєрову?» В Пентагоні почали виправдовуватися щодо допомоги Україні спершу з’явиться на РЕДАКТОР.