Головні новини

Через російську ракету у Польщі НАТО оголосило навчання на Patriot

  • 28.03.2024
  • Коментарі Вимкнено до Через російську ракету у Польщі НАТО оголосило навчання на Patriot

Міністерство оборони Нідерландів повідомило про натівські навчання, які оголосили для зенітників систем Patriot у зв’язку появою на 39 секунд російської ракети над Польщею.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони Нідерландів.

Зокрема, як заявила міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен, нідерландські військові пройдуть навчання зенітного підрозділу Patriot у Литві влітку кілька тижнів.

«Ці навчання необхідні для посилення об’єднаної ППО на східному фланзі. Спритність і швидкість є центральними для цієї вправи», — сказано у повідомленні.

Під час навчань буде відпрацьовуватись можливість швидкого транспортування та переміщення підрозділів протиповітряної оборони в районі дислокації.

«Цими навчаннями в Литві нідерландський підрозділ робить свій внесок у готовність протиповітряної оборони НАТО. Це також важливий сигнал нашим союзникам на східному фланзі: ви можете розраховувати на Нідерланди, також щодо захисту повітряного простору», — сказала міністр Оллонгрен.

«Оголошення про навчання з’явилося відразу після порушення повітряного простору Польщі російською крилатою ракетою», — додається у повідомленні.

Patriot. Джерело фото: defensie.nl

Як повідомляв «Редактор», у Міноборони Польщі розповіли про російську ракету на їхній території.

Запис Через російську ракету у Польщі НАТО оголосило навчання на Patriot спершу з’явиться на РЕДАКТОР.